Gitarowe party – studio cz.3

Posted by admin Category: News

Dzisiaj kilka słów i fotek na temat studyjnej pracy naszych strunowców. Na pierwszy strzał: Jakub  Czubik specjalista ds. gitarowych i solowych. Instrumenty i ich brzmienie odpowiednio wcześniej przygotowywane, ustawiony sound i power. Gitarowo zawsze lubimy trochę zamieszać. Zapraszamy koniecznie do działu; Foto-sesje  by tam zobaczyć jak przebiegała praca  Kuby.

(…) KUBA
Po zarejestrowaniu śladów perkusji i basu przyszedł czas na gitary. Był to mój pierwszy pobyt w profesjonalnym studiu nagrań, w związku z czym, miałem niemałego „stresa”. Ostatnie tygodnie przed wejściem do studia to czas moich intensywnych ćwiczeń nad wszystkimi partiami, tak aby w studiu wszystko poszło sprawnie. Moje nagrania w Lynx Music trwały 3 dni. Stresu jednak nie było, realizator Ryszard Kramarski okazał się przemiłym facetem, który niewątpliwie potrafił rozluźnić panującą w studiu atmosferę.
Sam proces rejestracji śladów gitar poszedł bardzo sprawnie. Praktycznie wszystko było rejestrowane po maksymalnie 2-3 podejściach, co dodało pewien czasowy komfort pracy, który pod koniec nagrywania gitar umożliwił skupienie się nad różnymi ozdobnikami. Podsumowując, bardzo miło wspominam pobyt w studiu Lynx oraz poznanie Ryszarda Kramarskiego.Być może jeszcze nie jeden raz nasze drogi skrzyżują się.