OKOART MANAGEMENT PRZEDSTAWIA

Witam serdecznie, przed nami nowa porcja koncertów, po interesujących sztukach z brazylijską ekipą z Maldita, znowu zawita do nas formacja z Rio De Janeiro, tym razem będziemy gościć ekscentryczną Sabrinę ze swoim składem, zespół KITA. Jako gospodarze i organizatorzy 4 koncertów w Polsce, które dla Was przygotowaliśmy serdecznie zapraszamy na
SAMBA ROCK TOURS 2014
!!!


Już 28 i 29 sierpnia brazylijska formacja MALDITA w Polsce!
OKOART MANAGEMENT ZAPRASZA

Współpraca OKOART MANAGEMENT & EVIL DOLLS !

Jest nam niezmiernie miło przedstawić firmę Evil Dolls, której ubrania będą w codziennej pracy prezentować menagerowie z okoart-u. Tym bardziej że owe produkty są najwyższej klasy wykonawczej jak i prezentują się szokująco dobrze wśród rzeczywistej szarości.

Jest pazur,jest elegancja, jest OKOART MANAGEMENT & EVIL DOLLS !

Na pierwszy indywidualny ogień fleszy udała się Ilona Matuszewska, jakie napięcie musiał wytrzymać obiektyw współpracującej z okoartem ( Sylwii – MaG -Musiał ), natomiast za „oprawę” make-upową odpowiedzialna jest Gosia Sitek. Przekonajcie się sami, zapraszamy do galerii.

http://pl-pl.facebook.com/media/set/fbx/?set=a.182003448513450.37906.150998464947282/

ps. Niebawem sesja szefa OKOART! Oj pewnie będzie wampirystycznie z elegancją….hihihi…

Dziękujemy Ci NATALIO !

http://www.evildolls.pl/

OkoArt Management & EvilDolls

 


OKOART LIVE FESTIVAL – IDEA

Nazwa Festiwalu , to fuzja współpracy OKOART MANAGEMENT i klubu LIVE.
To impreza – festiwal pokazujący szerokie spectrum rock’n'rolla XXI wieku na Podkarpaciu, które przybliży słuchaczom istnienie zespołów rozpoznawalnych, niekiedy „przykurzonych”, ale i młodych mocno prących do przodu… Stylistyka muzyczna będzie różna (ale nie wychodząca poza ramy szeroko rozumianego metalu czy rocka), przez to większa możliwość na polu odbiorczym. To wydarzenie gdzie obok medialnych telewizyjnych triumfatorów pojawią się starsi koledzy o legendarnych już nazwiskach, to festiwal witalności i doświadczenia.
Zapraszam wszystkich na to niecodzienne zjawisko, które z pewnością zapadnie mocno w świadomości, a Wasza obecność potwierdzi tylko fakt, że rzeczywista muzyka koncertowa, klubowa ma rację bytu i może swobodnie oddychać, żyć na Podkarpaciu.
Wasza obecność uświadomi niedowiarków, że jest zapotrzebowanie, i że ludzie wrażliwi potrzebują realnych wrażeń.

Dlatego 30 kwietnia w rzeszowskim klubie LIVE odbędzie się premierowa edycja :
OKOART LIVE FESTIVAL.
zagrają: Brown, Witchking, Ciryam, Orbita Wiru, CETI.

OKOART MANAGEMENT
Robert Węgrzyn, zapraszam