Gitarowe party – studio cz.3

Dzisiaj kilka słów i fotek na temat studyjnej pracy naszych strunowców. Na pierwszy strzał: Jakub  Czubik specjalista ds. gitarowych i solowych. Instrumenty i ich brzmienie odpowiednio wcześniej przygotowywane, ustawiony sound i power. Gitarowo zawsze lubimy trochę zamieszać. Zapraszamy koniecznie do działu; Foto-sesje  by tam zobaczyć jak przebiegała praca  Kuby.
(…) KUBA
Po zarejestrowaniu śladów perkusji i basu przyszedł czas na gitary. Był to mój pierwszy pobyt w profesjonalnym studiu nagrań, w związku z czym, miałem niemałego „stresa”. Ostatnie tygodnie przed wejściem do studia to czas moich intensywnych ćwiczeń nad wszystkimi partiami, tak aby w studiu wszystko poszło sprawnie. Moje nagrania w Lynx Music trwały 3 dni. Stresu jednak nie było, realizator Ryszard Kramarski okazał się przemiłym facetem, który niewątpliwie potrafił rozluźnić panującą w studiu atmosferę.
Sam proces rejestracji śladów gitar poszedł bardzo sprawnie. Praktycznie wszystko było rejestrowane po maksymalnie 2-3 podejściach, co dodało pewien czasowy komfort pracy, który pod koniec nagrywania gitar umożliwił skupienie się nad różnymi ozdobnikami. Podsumowując, bardzo miło wspominam pobyt w studiu Lynx oraz poznanie Ryszarda Kramarskiego.Być może jeszcze nie jeden raz nasze drogi skrzyżują się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>