Hej, to znowu my!

Rok 2011 minął na dobre, mamy już kwiecień 2012 roku, życzenia i postanowienia noworoczne dawno przestarzałe a i aktualizacje dawno zapomniane. Powodów było wiele. Główny to brak wspólnej wizji i porozumienia z nowo powołanymi członkami zespołu, tym samym równie szybka decyzja o zaprzestaniu współpracy, niestety krótka próba czasu zweryfikowała zaangażowanie i działanie w grupie.
Co nas nie zabije, to nas wzmocni i zgodnie z tym jakże trafnym staropolskim przysłowiem postanowiliśmy dać sobie i innym kolejną szansę na dalsze realizacje marzeń i spełnianie swoich pasji. Trwało to długo, po drodze z licznymi turbulencjami i zderzeniami czołowymi z różnymi ludźmi… brzmi makabrycznie, ale ta droga nawet do naszej A4 podobna nie była.

Nauczeni po raz kolejny różnymi sytuacjami, mocno i długo weryfikowaliśmy ludzi mających chęci i zaangażowanie, zaufaliśmy, teraz już tylko czas pokaże czy było warto…
Więcej na temat nowych członków Ciryam w dziale zespół i serwisach zespołu. W związku z całym zawirowaniem, już dzisiaj zapraszamy Was na nasze koncerty, śledzenie profili i nowej oficjalnej strony zespołu.
Za przygotowanie strony bardzo dziękujemy współpracującemu z nami :
Łukaszowi Zadylakowi; http://zadylak.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>