Ursynalia The Tour – Dzika Karta!

Kolejny trzeci ostatni etap konkursu to głosowanie na swój ulubiony zespół, który podczas konkursu w danym mieście otrzymał: DZIKĄ KARTĘ. Od dzisiaj oficjalnie rusza głosowanie. Zasady są proste. A tu  głosujemy;
http://www.samorzad.sggw.pl/ursynalia-the-tour-2013-dzika-karta/

Na stronie znajdują się utwory zakwalifikowanych zespołów wraz ze zdjęciami. Wygrywają Ci, którzy nazbierają najwięcej like-ów. Każdy oddaje jeden głos „ LUBIĘ TO „.
Głosowanie kończy się 11 maja o godzinie 12.00.
Zapraszamy do pomocy i głosowania na Ciryam.
PAMIETĄJ pod zdjęciem zespołu Ciryam naciśnij „ Lubię to”.

PS. Zapraszamy na najbliższe koncerty plenerowe; Jarosław, Strzyżów, Pilzno, Jasło!

I już MAJÓWKA!

Rozpoczynamy więc „majowo” i działamy planowo, mimo iż ostatni news był dawno dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma rzekami…,  co nie znaczy, że nie było tam zasięgu a u nas nic się  nie działo – wręcz przeciwnie. Zaczynamy od spraw bieżących czyli od naszych ulubionych tematów; koncertów.
A reszta na razie cicho sza…

14 kwietnia 2013 roku jako jeden z gorącej 30-tki zespołów zakwalifikowanych spośród setek innych zostaliśmy zaproszeni do stolicy Śląska – Katowic (Mega Club) na jeden z 5 koncertów eliminacyjnych ( kolejnego etapu) konkursu „ Ursynalia The Tour by przedstawić swoje muzyczne szaleństwo, które jako wygrana konkursu umożliwi nam koncert podczas tegorocznych Warszawskich Ursynaliów a dokładniej na Open Stage w doborowym towarzystwie dla mega publiczności.
Wynik konkursu „Ursynalia The Tour”  Katowice – Ciryam – DZIKA KARTA !