Dni Jasła – fotorelacja !

Witamy, tym razem w deszczowe sobotnie popołudnie. Zgodnie z zapowiedzią przedstawiamy drugą porcję fotek z pleneru ( koncertu z okazji Dni Jasła) dział Foto – koncertowe.
Mega podziękowania kierujemy do dyrekcji JDK, pana Janusza Szewczyka wraz z całym personelem, za zaproszenie, świetną atmosfere, zawodowe  przygotowanie imprezy
oraz za udostępnienie fotek z naszego koncertu.
Pozdrawiamy Piotra Chojeckiego ( z którym nie widzieliśmy się chyba z 10 lat )
i pana LOTTO (Janusz Laskowski, nie mylić z panem i Beatą z Albatrosa).
Dziekujemy również mega przyjaznej i profesjonalnej ekipie z CZAK MUSIC.
Fotki dla nas wykonali; ekipa JDK Jasło, Fabiola Lechowicz i Damian Gomuła,
jeszcze raz wielkie podziękowania dla Was.

Wakacje, koncerty i słońce.

Sezon plenerowy i słoneczna pogoda trwa na dobre, za nami koncerty w Katowicach, Jarosławiu, Pilżnie, Jaśle  i Strzyżowie. Było równie gorąco co dzisiaj na zewnątrz, publiczność dopisała i bawiła się wybornie, serdecznie dziękujemy za przybycie,
dobrą zabawę, sympatyczne pogaduchy o wszystkim, mega ukłony dla organizatorów, mamy nadzieję, że spotkamy się powtórnie w przyszłości.

Wrzucamy pierwszą porcję fotek z wspomnianych koncertów, dział Foto – koncertowe. Serdecznie pozrdrawiamy; Kamila (Jarosław), pana Fryderyka (Taurus), ekipe Ursynalia Tour ( Arek & Grzegorz& Technicy), Manka, zespół Chemia, Luxtorpeda, Pawła Fidale i całą rodzinę Mai Gajdy  i Krześniaków…do zobaczenia.